Աշխ. ժամեր՝ 9-ից 18-ը: Ընդմիջում՝ 13-ից 14-ը:
Հանգստյան օրեր՝ շաբաթ, կիրակի:
Պարգևատրման հանդիսավոր արարողություն ՀՀ ոստիկանությունում (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ, ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
15.04.2019 15:12 Պաշտոնական
Ապրիլի 13-ին ոստիկանությունում տեղի ունեցավ պարգևատրման հանդիսավոր արարողություն:
Ոստիկանության 101-րդ տարեդարձի կապակցությամբ և ծառայողական պարտականությունները բարեխիղճ կատարելու համար ոստիկանության մի շարք ծառայողներ ՀՀ ոստիկանության պետի հրամանով պարգևատրվեցին մեդալներով, կրծքանշաններով, պատվոգրերով ու դրամական խրախուսանքներով:
Հրապարակվեցին նաև ՀՀ ազգային ժողովի նախագահի կարգադրությունը, պաշտպանության, արդարադատության, արտակարգ իրավիճակների նախարարների, ազգային անվտանգության ծառայության տնօրենի, քննչական կոմիտեի նախագահի, հատուկ քննչական ծառայության պետի և Արցախի ոստիկանության պետի հրամանները, ըստ որոնց ոստիկանության մի շարք ծառայողներ պարգևատրվեցին սերտ ու արդյունավետ համագործակցության համար:
ՀՀ ոստիկանության պետ Վալերիյ Օսիպյանը շնորհավորեց պարգևատրվածներին, մաղթեց բարի ծառայություն և նշեց, որ ոստիկանության համակարգը օր օրի ավելի է ամրապնդվում ու զարգանում, և այդ ամենը յուրաքանչյուրի նվիրված ու սրտացավ ծառայության շնորհիվ է: